ProfiBI

ProfiBI to nowoczesny sposób raportowania danych wspomagających zarządzanie firmą.

ProfiBI

Dzięki współpracy z ProfiBiznesem, ProfiBi pozwala precyzyjnie analizować dane zarówno w skali całej firmy, jak i konkretnego kontrahenta. To niezbędne narzędzie dla właściciela i managera każdej rozwijającej się organizacji. Dzięki dostępności na urządzeniach mobilnych, ProfiBI jest niezbędnym narzędziem do pracy dla przedstawicieli handlowych. 

Poznaj zalety ProfiBI:

  • Użytkownik ma szybki dostęp do informacji o obrotach i ich trendach,  z podziałem na grupy towarowe czy poszczególne linie produktów. Raporty rozliczeń i płatności to niezbędny atrybut przy rozmowach handlowych.
  • Kontrahenci są powiązani z programem motoPROFIT, dzięki czemu w jednym miejscu znajdują się dane dotyczące umów programu motoPROFIT.
  • Program pełni funkcję CRM, dzięki czemu można zarządzać planowanymi wizytami oraz dodawać wpisy do danego kontrahenta.  
  • Zintegrowany kalendarz informuje o spotkaniach i innych ustalonych terminach,  jest zsynchronizowany z kalendarzem innych użytkowników ProfiBI.
  • Program pozwala ograniczać widoki danych do tych, które są potrzebne do pracy dla danego użytkownika. Dzięki niemu w przystępny sposób przeanalizujesz pracę podległych pracowników.
Monitor

Kreator Cen

Kreator Cen jest modułem pozwalającym szybko grupować artykuły w ramach wielopoziomowych grup rabatowych oraz sprawnie wyznaczać im ceny detaliczne.
Wykorzystanie modułu kreowania cen pozwala na automatyzację procesu wyznaczania cen oraz szybkie kategoryzowanie produktu na wielu poziomach.
Więcej

Integracja z katalogiem
ProfiAuto

Dzięki integracji, klient ma możliwość prowadzenia sprzedaży online za pomocą katalogu ProfiAuto w wersji dedykowanej.
W efekcie jego partner handlowy może dobrać i zamówić potrzebne części w jednym, dedykowanym narzędziu online. Zamówienie trafia do systemu klienta w odpowiednich cenach, a wybrane towary zostają automatycznie zarezerwowane.
Więcej